X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Koncerty Familijne w 2018 roku

Data publikacji: 02.01.2018

Filharmonia Gorzowska specjalnie dla najmłodszej publiczności oraz całych rodzin przygotowuje raz w miesiącu niedzielny koncert, podczas którego zaprasza do wspólnego słuchania muzyki i odkrywania jej sekretów. Najbliższy koncert już 14 stycznia 2018 godz. 12:00.


orkiestra.jpg

Cykl koncertów familijnych odwołuje się do znanej i kultywowanej w filharmoniach tradycji poranków muzycznych. Chcąc sprawić, by nasi najmłodsi słuchacze nie tylko poznali, ale również polubili filharmonię i muzykę poważną, każdy koncert wzbogacony jest ciekawym komentarzem na temat utworów, kompozytorów i zagadnień muzycznych, a także animacjami i projekcjami wideo, stanowiącymi współcześnie stały element dziecięcej rzeczywistości. Ze względu na obowiązujące standardy, formułę oraz czas trwania koncertów są one przeznaczone dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia.


karnawal.jpg

Roztańczony Karnawał, 14 stycznia 2018, o godzinie 12:00.
Bilety: 10 zł - ulgowy dla dziecka do 16 lat, 15 zł - normalny dla opiekuna, 20 zł - normalny indywidualny, 55 zł - rodzinny 

Karnawałowy Wiedeń fascynuje bywalców sal koncertowych na całym świecie – niezależnie od wieku i szerokości geograficznej. Dowodzą tego co roku nasze styczniowe koncerty w stylu wiedeńskim, które niezmiennie cieszą się wielką sympatią zarówno naszej najmłodszej publiczności, jak i nieco starszych słuchaczy. To przecież jedyny w roku koncert familijny, na którym w pełnej gali i eleganckiej oprawie króluje muzyka słynnej rodziny Straussów – Johanna ojca i jego synów: Johanna II i Josefa, a dzieci, bawiąc się w rytm pięknych walców, skocznych polek i słynnych marszów, mogą poczuć atmosferę największych sal balowych w Wiedniu. To również doskonała okazja, by ten jedyny raz w roku przyjść do filharmonii w pięknym balowym stroju lub kolorowym, karnawałowym przebraniu. 

Wykonawcy:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent
Para baletowa z Teatru Wielkiego w Poznaniu: Diana Cristescu i Gal Trobentar Žagar

Terminy oraz więcej informacji o koncertach tutaj.

Źródło: Filharmonia Gorzowska

idn3583

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603