X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Nabór na Misję gospodarczą do Hiszpanii

Data publikacji: 09.01.2018

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Nabór potrwa do 15 lutego 2018 r. do godziny 23:59.


indeks.jpg

Do udziału w misji gospodarczej do Hiszpanii w dniach 15-19 kwietnia 2018 r. mogą zgłaszać się lubuskie firmy z branży spożywczej, przemysłu HoReCa oraz wyposażenia hoteli i restauracji. Misji towarzyszy uczestnictwo w międzynarodowych targach Alimentarnia 2018 w Barcelonie, które odbywają się co dwa lata i zaliczają się do najważniejszych wydarzeń branży spożywczej i hotelarskiej na świecie. Wystawa skierowana jest do producentów, dystrybutorów, importerów i eksporterów wszystkich produktów z branży spożywczej oraz z branż wspierających (wyposażenia kuchni, meble, itp.). Patronat nad targami sprawują między innymi ministerstwo rolnictwa, rząd Katalonii i Hiszpański Instytut Handlu Zagranicznego.

Proponowane punkty programu:

· udział w międzynarodowych targach Alimentaria 2018 w Barcelonie,

· udział w Hub Alimentaria – międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej ,

· Spotkania B2B z przedsiębiorcami, przedstawicielami polskiej placówki dyplomacji gospodarczej,

· Spotkania z instytucjami wspierającymi przedsiębiorców, np.: Izbą Przemysłowo- Handlową, stowarzyszeniem hotelarzy / rynkiem hurtowym / branżowym klastrem (Katalonia Clusters) (w zależności od profilu uczestników misji)

Organizatorzy Misji zapewniają: usługę tłumaczenia, hiszpańskojęzyczne materiały promocyjne, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, transport lotniczy i osobowy itp.

Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 1.500 zł netto.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail coi@lubuskie.pl lub coie@lubuskie.pl formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2).

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych”. Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel: 68 456 53 31, tel: 68 456 54 25 lub email coie@lubuskie.pl , coi@lubuskie.pl .

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Pliki:

załącznik nr 3 - typ: Plik tekstowy, waga: 230 KB
załącznik nr 2 - typ: Arkusz kalkulacyjny, waga: 82,78 KB
załącznik nr 1 - typ: Plik tekstowy, waga: 252,5 KB
Regulamin rekrutacji - typ: Plik tekstowy, waga: 255 KB

idn3595

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603