X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kongres Kobiet – pora na Łagów

Data publikacji: 21.06.2018

W najbliższą niedzielę (24 czerwca) w Łagowie kolejny Kongres Kobiet. Piękne jeziora, niesamowita przyroda i…rozmowy w gronie kobiet o sprawach pań.


lagow gl.png

Przygotowaliśmy pokazy filmów, strefę relaksu, wystawy oraz kawiarenkę, w której do dyskusji zapraszają: marszałek Elżbieta Anna Polak oraz aktorki Magdalena Szejbal i Joanna Brodzik. 

Łagów, nazywany także Perłą Ziemi Lubuskiej, to świetne miejsce do weekendowego wypoczynku. Niedzielna wycieczka do tej turystycznej miejscowości jest wskazana tym bardziej, że w programie Kongresu Kobiet znalazło się wiele interesujących punktów. Impreza rozpocznie się od spotkania w kawiarence. W tej do rozmów zasiądą m.in. twarze znane z wielkiego ekranu: Magdalena Szejbal i Joanna Brodzik oraz marszałek Elżbieta Anna Polak. 

Kongresowy rozkład jazdy zaskakuje różnorodnością. Coś dla siebie znajdą fani kinematografii, dla których przygotowano pokazy filmów: 

  • "Siostry" , dokument reż. Justyna Tafel, producentka Monika Sobańska
  • "Jasne błękitne okna" , reż. Bogusław Linda, w rolach głównych Joanna Brodzik, Beata Kawka
  • "Dzikie Róże", reż. Anna Jadowska

Dla zwolenników aktywności przygotowaliśmy warsztaty. Będzie można się podczas nich np. dowiedzieć jak pozyskać pieniądze unijne na własny biznes, czy też zadbać o swój wizerunek w mediach społecznościowych. 

W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia przygotowanych wystaw i udziału w konkursach. Po wszystkim można odpocząć w naszej strefie relaksu. Tam na wszystkich czeka leżakowanie, fotobudka i zabawa z rękodziełem.

Start o godz. 12:00. Pełny program wydarzenia oraz więcej informacji o Kongresach Kobiet na stronie tutaj


PlakatA4_lagow.jpg

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn3840

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603