X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Mistrz Recyklingu - konkurs

Data publikacji: 08.01.2019

Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady". Patronat honorowy nad konkursem objęła marszałek Elżbieta Anna Polak.


recykling.png

Konkurs jest bezpłatny, wystarczy wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie www.chlorofil.com.pl

Zgłoszenia można było przesyłać do 15 stycznia 2019. Przystępując do konkursu dowiesz się, dlaczego tak ważna jest selektywna zbiórka odpadów. Dlaczego współczesny świat szuka nowych rozwiązań recyklingu i dlaczego coraz więcej przedmiotów nie da się po prostu wyrzucić, bo zostały zaprojektowane w tzw. cyklu zamkniętym.

W V edycji odbędzie się II Liga Elektrorecyklingu – rywalizacja w wirtualnym recyklingu elektroodpadów potrwa do 30 marca 2019. 

Ekozespoły będą odpowiadać na pytania o recykling, zasadę 3R, a także wspólnie konstruować roboty z nowoczesnych materiałów o kosmicznych właściwościach! Wezmą udział w kampanii STOP jednorazowemu plastikowi. Nagrodami są przyrodnicze i techniczne wyjazdy studialne.

Więcej informacji o konkursie tutaj.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn4109

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603