X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Bachanalia 2019

Data publikacji: 14.05.2019

Najbardziej energetyczna impreza w Zielonej Górze. W tym roku "łączymy style, mieszamy gatunki", każdy z Was znajdzie coś dla siebie, nie tylko w kwestii dobrej muzyki, ale także imprez towarzyszących.


1200x1200_2.jpg

49 edycja Dni Kultury Studenckiej Bachanalia odbędzie się w dniach 20-25. maja na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Miasta Zielona Góra. 

Dni kultury studenckiej Bachanalia to największe święto studentów w woj. Lubuskim, które swoją historię zawdzięczają zielonogórskim tradycjom winiarskim i akademickim.

Corocznie w maju, studenci otrzymują klucze do bram miasta. W tym okresie Zielona Góra staje się kolorowa, pełna muzyki, młodych ludzi, ciekawych wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych. Tegoroczne obchody otworzy wielka parada ulicami miasta w klimacie dzikiego zachodu. Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic!

W tym roku czeka na was cała masa wydarzeń, takich jak: stand up polska, wielkie grillowanie, mistrzostwa w battle ball, zmagania akademików, kino pod gołym niebem i koncerty najlepszych polskich artystów. 

Ostatnie dwa dni Bachanaliów to prawdziwe święto muzyki. W tym roku do Zielonej Góry przyjadą takie gwiazdy jak m.in. Quebonafide, Ørganek, Nosowska i O.S.T.R. 

Bilety na koncerty są do nabycia na stronie bachanalia.abilet.pl oraz w wielu punktach na terenie miasta.


23b.png

 24b.png

Szczegółowy program oraz regulamin imprezy dostępny na www.bachanalia.pl

Wydarzenie pod patronatem serwisu zgora.infoludek.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatoraPOD GOŁYM NIEBEM I KONCERTY NAJLEPSZYCH POLSKICH ARTYSTÓW.

Pliki:

PROGRAM-BACHANALIOWY-2019.docx - typ: Plik, waga: 17,29 KB

idn4280

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603