X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Od zera do milionera - konkurs rozstrzygnięty

Data publikacji: 18.06.2019

Zakończył się konkurs pt.: „Od zera do milionera. Moja przyszłość w Zielonej Górze” skierowany do uczniów, którzy w formie krótkiego filmu mogli przestawić swoją wizję przyszłości w naszym Mieście.


9599_SP13.jpg

Jednogłośnie wygrał film Szkoły Podstawowej nr 13  w Zielonej Górze, który okazał się najbardziej oryginalny i kreatywny.

Film można obejrzeć tutaj.

Serdecznie zachęcaliśmy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu najmłodszych. Nagroda była bardzo cenna. Zdjęcie i nazwa wygranej szkoły znajdą się na jednym polu planszy gry „Monopoly Zielona Góra”, która ukaże się pod koniec roku 2019. Dodatkową nagrodą jest współtworzenie z organizatorem dedykowanej „Karty Szansy”, która będzie integralną częścią gry. Edycja zielonogórska „Monopoly” będzie dostępna w największych sieciach handlowych i internetowych w kraju, m.in.: Empik, Smyk, ToysRus, Tesco, Auchan czy Allegro.pl.  

Miasto Zielona Góra wraz z Firmą Winning Moves przystąpiła do realizacji miejskiej edycji gry pod ogólnoświatowym brandem „MONOPOLY - Edycja Zielona Góra”, mającej na celu promowanie oraz budowanie wizerunku miasta. Zielona Góra dołączy do grona takich miast jak Kraków, Poznań, Nowy Jork czy Sydney. 

Jest to projekt, ukazujący walory naszego Miasta, od najważniejszych zabytków, sektora edukacji i kultury działającej na terenie miasta oraz lokalnego biznesu. Dzięki projektowi mieszkańcy otrzymają esencję miejsca, w którym mieszkają, a turyści doskonałą pamiątkę na lata. Warto podkreślić, że gra oprócz aspektów promocyjnych posiada walory edukacyjne, a w szczególności elementy przedsiębiorczości. 


monopoly2.jpg

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

idn4282

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603