X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Międzynarodowy Festiwal Talentów

Data publikacji: 30.06.2019

26 lipca 2019, o godz. 20:30 w Amfiteatrze im. Anny German startuje Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German – Zielona Góra 2019.


german.jpg

Festiwal kultywuje pamięć o patronce zielonogórskiego amfiteatru Annie German. 

Pierwsza część muzycznego spotkania poświęcona będzie Annie German. Legendarna wokalistka wniosła do polskiej piosenki ogromną świeżość, delikatność, jej utwory przepełnione są ogromną miłością do człowieka, afirmacją życia, spokojem. Teksty niosą olbrzymie wartości nie tylko literackie, w połączeniu z dźwiękiem tworzą przepiękne obrazy i wizje plastyczne. Aranże i oprawa muzyczna całości – orkiestra pod dyrekcją Piotra Dziubka. 

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Konkursie, którego celem jest wyłonienie wykonawcy – zdobywcy nagrody „Tańczącej Eurydyki”. Konkurs odbędzie się 26 lipca w ramach Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German. Koncert Festiwalowy będzie emitowany na antenie TVP2. W tegorocznej edycji Konkursu usłyszymy niezapomniane utwory Kory i zespołu Maanam w wykonaniu znanych i lubianych oraz młodych wokalistów zmagających się w konkursie. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną przeznaczoną na pomoc w rozwoju kariery oraz statuetkę „Tańczącą Eurydykę”.

Więcej o konkursie tutaj. 

Prowadzenie: Joanna Moro, Maria Szabłowska, Rafał Brzozowski 

Zaśpiewają: Natalia Sikora, Justyna Steczkowska, Anna Wyszkoni, Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Piotr Cugowski, Marek Piekarczyk, Bracia Szczepaniak z zespołu Pectus, Sławek Uniatowski, Marcin Sójka, Piotr Tłustochowicz (Laureat Festiwalu 2018). 

Bilety w cenie: 50 zł (sektor A numerowany) i 30 zł (pozostałe sektory) do nabycia w systemie sprzedaży abilet.pl i na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane).


plakat.jpg

Źródło: Zielonogórski Ośrodek Kultury

idn4337

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603