X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Projekt Astronauta

Data publikacji: 25.10.2019

To nowe i bardzo ważne przedsięwzięcie w Planetarium Wenus!


projekt-astronauta-page-001.jpg

Chcemy, aby razem z nami, młodzi, zdolni i zafascynowani kosmosem oraz nowymi technologiami ludzie, mieli szanse zdobywać wiedzę, odnajdywać inspirację i przygotowywać się do spełniania swoich marzeń, takich jak choćby zostanie astronautą.

W ramach projektu realizowane będą różne zadania. Takim zadaniem jest między innymi udział naszego zespołu w konkursie CanSats in Europe.

Zapewne słyszeliście już o CANcanFly? To właśnie zespół młodych ludzi, uczestników V polskiej edycji międzynarodowego Konkursu CanSat! A mamy pomysły na udział w kolejnych dwóch przedsięwzięciach.

Wierzymy, że takich zdolnych ludzi jest więcej!

Dlatego, jeśli jesteście w wieku 14-18 lat i chcielibyście wspólnie z nami zmierzyć się w realizacji nowych, wyzywających projektów naukowych, chcecie zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć już posiadane czy też podzielić się własną wiedzą, zapraszamy Was do kontaktu!

Wychodzimy z założenia, że Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus jest miejscem, w którym powinni spotykać się młodzi, odważni i przebojowi, pełni nowych pomysłów ludzie, aby mieć możliwość przechodzenia „od pomysłu do realizacji”!

Jeśli jesteście chętni zmierzyć się z nami z kolejnymi przedsięwzięciami lub macie pytania napiszcie do nas pod adres: w.grabowski@centrumnaukikeplera.pl!

Być może wspólnie uda nam się podbić naukowy świat i pokazać, że zdolnych i kreatywnych młodych ludzi w naszym regionie nie brakuje!

Źródło: Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus

idn4464

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603