X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Akcja Charytatywna Panny Młode

Data publikacji: 31.05.2013

25.08.2013, niedziela
Różne miejsca, Zielona Góra Inne Wydarzenia, Pod patronatem infoludek.pl

„Panny Młode” to wyjątkowa charytatywna sesja zdjęciowa. Kilkadziesiąt Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie pozuje do zdjęć w znanych plenerach miasta oraz ujęć sponsorowanych. Zebrane w ten sposób fundusze, przeznaczone są na Podopiecznego lub Podopieczną danej edycji Akcji.

Akcja „Panny Młode” jest również szansą dla Firm.

Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest tematem nowym. Niewielki odsetek dużych firm i korporacji posiada już własne fundacje, działa charytatywnie na rynkach lokalnych i globalnych, prowadzi programy społeczne. Akcja Panny Młode to otwarta propozycja dla tych Firm, które chcą się zaangażować, aczkolwiek mogą jedynie przekazać pewne środki finansowe bez kosztownych inwestycji w zmiany w strukturze organizacji.

Akcja Panny Młode to szansa dla świadomych przedsiębiorców. Niepowtarzalna okazja, by za określoną kwotę przeznaczoną na leczenie dziecka z danej edycji otrzymać wyjątkowe materiały z sesji zdjęciowej do wykorzystania marketingowego. 

Jednocześnie możliwość zaprezentowania przedsiębiorstwa, będącego o krok przed innymi, w gronie firm świadomych społecznie ale także ekonomicznie, gdyż wspieranie projektów charytatywnych przez przedsiębiorców niesie za sobą długofalowe korzyści, które w dłuższym okresie czasu niwelują krótkookresowe koszty.

Wybór Podopiecznego danej edycji (innego dziecka lub placówki w każdym Mieście).

To Panny Młode decydują komu pomagają! W każdej z dotychczasowych edycji zgłoszenia dzieci do akcji były ze strony Uczestniczek. Podopieczny, który pojawiał się w sugestiach najczęściej, którego rodzice zgodzili się na udział w takiej akcji, zostawał Podopiecznym akcji. 

Każda zgłoszona Panna młoda zostanie zapytana o dziecko, któremu chciałaby pomóc. Wszystko, aby uniknąć poczucia krzywdy niektórych dzieci, i pytań: dlaczego wybraliśmy takie a nie inne.

Uczestniczki Akcji – prawdziwe Panny Młode z dowolnym stażem!

Akcja to wspaniała okazja dla Panien Młodych, by ponownie założyć swoją najpiękniejszą kreację i w bieli, koronkach i satynie bawić się razem wspierając jednocześnie tą postawą Malucha w potrzebie. Data ślubu nie jest ważna – były Panny Młode przed ślubem, ale także z 12letnim stażem małżeńskim.  Sukienki do Akcji, wyłącznie w przypadku braku własnej, zapewniają salony mody ślubnej w danych miastach.

Współorganizacja Akcji we Zielonej Górze: Monika Jeznach , Małgorzata Kluj

Email kontaktowy dla Sponsorów, Partnerów, Uczestniczek edycji zielonogórskiej: zielonagora@panny-mlode.pl

Zgłoszenie do akcji charytatywnej Panny Młode tutaj.

Źródło: Organizatorzy

 

ide22452

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603