X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Roztańczony karnawał - Koncert familijny

Data publikacji: 22.12.2017

14.01.2018, niedziela, godz. 12:00
Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski, Bilety: 10 zł - ulgowy dla dziecka (do 16 lat), 15 zł - normalny dla opiekuna, 20 zł - normalny indywidualny, 55 zł - rodzinny Dla Dzieci

Roztańczony karnawał - Koncert familijny

Karnawałowy Wiedeń fascynuje bywalców sal koncertowych na całym świecie – niezależnie od wieku i szerokości geograficznej. Dowodzą tego co roku nasze styczniowe koncerty w stylu wiedeńskim, które niezmiennie cieszą się wielką sympatią zarówno naszej najmłodszej publiczności, jak i nieco starszych słuchaczy. To przecież jedyny w roku koncert familijny, na którym w pełnej gali i eleganckiej oprawie króluje muzyka słynnej rodziny Straussów – Johanna ojca i jego synów: Johanna II i Josefa, a dzieci, bawiąc się w rytm pięknych walców, skocznych polek i słynnych marszów, mogą poczuć atmosferę największych sal balowych w Wiedniu. To również doskonała okazja, by ten jedyny raz w roku przyjść do filharmonii w pięknym balowym stroju lub kolorowym, karnawałowym przebraniu. 

Wykonawcy:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent
Para baletowa z Teatru Wielkiego w Poznaniu: Diana Cristescu i Gal Trobentar Žagar 

Źródło: Filharmonia Gorzowska

ide26838

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603