X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Afryka Dzika - Filharmonia Juniora

Data publikacji: 10.01.2018

22.01.2018, poniedziałek, godz. 17:00
Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski, 20 zł - dziecko, wstęp wolny - opiekun Dla Dzieci

Filharmonia zaprasza do udziału w drugiej edycji cyklu edukacyjnego dla dzieci, które przekroczyły już próg wiekowy młodego słuchacza Muzycznego Raczkowania, a chciałyby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z muzyką.


1112017.jpg

Filharmonia Juniora to cykl dziesięciu spotkań edukacyjno-muzycznych realizowany w ciągu całego sezonu – od września do czerwca. Dzieci, w zależności od swoich potrzeb – samodzielnie lub z towarzyszeniem starszych opiekunów, aktywnie uczestniczą w zajęciach grupowych, by wspólnie z rówieśnikami, poprzez wymianę doświadczeń, zabawę oraz śpiew i ćwiczenia rytmiczne, rozwijać swoje twórcze i muzyczne zdolności. Bezpośredni kontakt z muzykami orkiestry, instrumentami i rozmaitymi dźwiękami harmonijnie wspierać będzie ich rozwój intelektualny i emocjonalny, a także pozwoli nie tylko słuchać, ale i rozumieć muzykę. Tegorocznej edycji przyświeca idea poznawania muzyki i kultur świata. 


afryka dzika.jpg

Afryka dzika
W styczniu, jak w styczniu – zima w pełni, za oknem śnieg, mróz i wiatr. Zamiast marznąć, przyjdźcie do nas, by tym razem wybrać się w daleką wyprawę do ciepłych krajów! Na naszej trasie Egipt, Madagaskar, Kenia i Kongo. Spytacie, co łączy te wszystkie kraje o egzotycznych nazwach? Oczywiście wspólny kontynent – Afryka! Nie ma to jak w środku zimy wybrać się do serca gorącej dżungli, by tam poczuć pierwotny rytm!

Rezerwacje i zapisy:
Renata Ochwat tel. 95 73 92 748 

Prowadzenie:
Katarzyna Chorążyczewska tel. 95 73 92 701 

Zasady uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Filharmonia Juniora określa osobny regulamin dostępny tutaj. 


afryka.png

Źródło: Filharmonia Gorzowska

 

ide26845

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603