X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Warfist

Data publikacji: 14.02.2019

01.03.2019, piątek, godz. 20:00
Klub WySpa, Zielona Góra, Bilety: 25 zł - przedsprzedaż, 30 zł - w dniu koncertu. Koncerty i imprezy


warfist.jpg

Zielonogórski Warfist szykuje się do wydania trzeciego albumu, zatytułowanego „Grünberger”. Jest to wyjątkowy krążek w dyskografii tej hordy, nie tylko dlatego, że jest to „magiczna” trzecia płyta. To również epicki koncept, oparty na mrocznych kartach historii Zielonej Góry/Grünberga. Z tej okazji odbędzie się release party tej płyty, na którym Warfist zaprezentuje na żywo cały materiał z „Grünberger”. Wraz z nimi wystąpią goście specjalni – Deathstorm oraz Taran. Na koncert zaprasza Stowarzyszenie Art Of Underground do zielonogórskiego klubu WySPa.

Album „Grünberger” zielonogórzan z WARFIST składa się z 10 historii – od początków miasta Zielona Góra, do zakończenia II wojny światowej. Wszystko oczywiście w klimacie staroszkolnego i bezkompromisowego blackened thrash metalu. Album promowany jest lyric video do utworu „Death by the Cleansing Fire”, który znajdziecie tutaj: https://bit.ly/2TlIEOw . Zostanie wydany 27 lutego, nakładem Godz Ov War Productions.

Źródło: Stowarzyszenie Art Of Underground

ide29071

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603