X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

II Forum Inspiracji

Data publikacji: 15.05.2019

19.05.2019, niedziela, godz. 16:00
Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski, Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona - konieczna wcześniejsza rejestracja. Inne Wydarzenia

Fundacja „Przebaczenie i Pojednanie” zaprasza na kolejne z cyklu, II Forum Inspiracji, pod hasłem „Jest jeden świat”.


mietek.png

Ponownie mówić będziemy o przebaczeniu - nie może zatem zabraknąć ważnej, osobistej historii. Podzieli się nią osoba, która doświadczyła wykorzystywania seksualnego w rodzinnym domu. Nie pozwoliła jednak, by to przeżycie na zawsze zamknęło ją w klatce bólu. Jej opowieść przynosi nadzieję.

Wysłuchamy również prelekcji założyciela Fundacji Bogdana Olechnowicza pt. „Praktyczne kroki do przebaczenia”. Jako teolog i psycholog z wykształcenia, z blisko trzydziestoletnią praktyką poradniczą, uważany jest on za ogromny autorytet, a jego wykłady cechuje duża charyzma i spontaniczność.

Wydarzenie zakończy się koncertem jednego z najlepszych polskich wokalistów – Mieczysława Szcześniaka, w asyście zespołu muzyków. Wykonywał będzie między innymi utwory z najnowszej płyty „Nierówni”, których teksty oparte są na nietuzinkowych, pełnych głębokich prawd wierszach księdza – poety Jana Twardowskiego.

Szczegóły wydarzenia i formularz rejestracyjny na stronie tutaj.

Źródło: Filharmonia Gorzowska 

ide29498

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603